Birleşim Mühendislik
Başkanlardan
Kurumsal   |   Başkanlardan   |   Kalite, Çevre ve İSG Politikası   |   Temel Prensiplerimiz   |   Merkez Binamız
Hayatta daima bir hedefiniz olmalı...
Şirketimizi kurduğumuz ilk yıllarda sürekli olarak plan yapar 5-10-15 sene sonra firmamızın nerelerde olacağını, neleri başarmış, neleri başaracak olacağını hayal ederdik. O günlerde, kısa ve orta vadeli hedefler koymuştuk önümüze. Bu hedeflere ulaştıkça uzun vadeli hedeflerimizin gerçekleşmesi için kendimizde daha fazla çalışma azmi bulurduk.

Eğer hayata dair hedefleriniz yoksa yola çıkmış gideceği yer belli olmayan sadece yol ayrımına kadar gidebilecek bir araca benzersiniz.
 Yazının devamı
Güven ve Kurumsal İtibar
Günümüzün rekabet koşullarında şirketlerin sundukları hizmeti satabilmesi; karşı taraftan beğenilmeyi, güvenilmeyi ve sonucunda da tercih edilmeyi gerektirmektedir. İşveren ve yatırımcılar tarafından “beğenilen ve güvenilen” bir şirket olmak ise kolay değildir. Yapılan işin kaliteli olmasından, çalışanlarına ve topluma karşı sorumluluklarına kadar uzanan geniş bir alana sahiptir. Bu sorumlulukların bilincinde davranan kurumların belli bir itibar kazandıkları ve bu itibarı sürdürebildikleri sürece başarılı oldukları görülmektedir.
 Yazının devamı
Copyright © Birleşim Mühendislik - 2016.
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni    |    Bilgi Toplumu Hizmetleri