nike air force pas cher ralph lauren pas cher nike air huarache pas cher hollister pas cher nike cortez pas cher polo ralph lauren pas cher nike air force 1 pas cher oakley pas cher nike huarache pas cher belstaff france nike cortez ralph lauren pas cher mbt chaussures

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Birleşim Kürek Takımı Dragon Festivalinde !
Kurumlar arası yarışmalarda en büyük ve kapsamlı spor organizasyonu olarak bilinen ve 2008 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarının katılımlarıyla düzenlenen Dragon Festivali’nin Türkiye Şampiyonası 20-21 Eylül 2014 tarihlerinde Haliç'te düzenlendi.

3.000 kurumsal firma çalışanının yarıştığı ve 20.000 kurumsal davetlinin seyirci olduğu organizasyonda Birleşim Grup Ailesi olarak "Birleşim Kürek Takımı" ile kıyasıya mücadele verdik.

Dragon Festivali'ne ilk kez katılmamıza rağmen, geçmiş senelerde şampiyonlukları bulunan birçok tecrübeli takıma karşı amansız mücadele vererek çok başarılı dereceler aldık.

Festivalin 1.gününde zamana karşı yapılan sıralama yarışlarında, günün en iyi 5.süresini yaparak, gün sonunda yapılan Dragon Bot Federasyon Kupasında yarışma hakkı kazandık ve yarışı 6.olarak tamamladık. İkinci gün yapılan final yarışlarında, en yüksek seviye olan “Sport” kategorisinde mücadele verdik.

Yarı final yarışında 10 takım arasında 3. olarak finale çıkmayı başararak, günün son yarışı olan Türkiye finalinde 6. olarak büyük başarıya imza attık.

Copyright © Birleşim Mühendislik - 2016.