nike air force pas cher ralph lauren pas cher nike air huarache pas cher hollister pas cher nike cortez pas cher polo ralph lauren pas cher nike air force 1 pas cher oakley pas cher nike huarache pas cher belstaff france nike cortez ralph lauren pas cher mbt chaussures

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Mandarin Oriental, Bodrum 07.07.2014 Tarihinde Açıldı.
Bodrum'un en eşsiz koylarından birinde, Astaş Holding tarafından hayata geçirilen Mandarin Oriental, Bodrum 07.07.2014 tarihinde açıldı.

Astaş Holding'in Bodrum'un, turizm sektöründe bir dünya markası olmasında önemli katkı sağlayacak bu projenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür mesajı basında yer aldı.

Birleşim Mühendislik olarak bu projenin mekanik tesisat işlerini  başarı ile teslim etmiş olduğumuz için İşveren'imizin gazete ilanı ile teşekkür etmesinin haklı gururunu yasıyoruz. Ayrıca bu projede emeği gecen tüm Birleşim Mühendislik çalışanlarını da tebrik ve taktir ediyoruz.Biz de kendilerine teşekkür ediyoruz.
Copyright © Birleşim Mühendislik - 2016.